ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις novasports eurosport 23

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 23 Απριλίου – 3 Μαΐου

0



Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 23 Απριλίου – 3 Μαΐου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS & EUROSPORT, 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ – 03 ΜΑΪΟΥ

22-04-15
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Fleche Wallonne, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
17:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30    Μπάσκετ Α1 Γυναικών: ΠΑΟ-Ελληνικό (2ος Τελικός) (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Εσσεν – Βόλφσμπουργκ (Eurosport 2)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 5η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:45 Eυρωλίγκα Play Offs: ΠΑΟ-ΤΣΣΚΑ (4ος Αγώνας) (Novasports 3)
23:30    Super Euroleague (Novasports 3)
23:45    Champions Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23-04-15
00:30    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 6η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 2η διαδρομή (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 3)
20:00 Eυρωλίγκα Play Offs: Αναντόλου Εφές-Ρεάλ (4ος αγώνας– εάν χρειαστεί) (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 6η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 6η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
22:00    UEFA Europa League: Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 4)
22:05    UEFA Europa League: Νάπολι-Βόλφσμπουργκ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:05    UEFA Europa League: Φιορεντίνα-Διναμό Κ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
22:05    UEFA Europa League: Ντνίπρο-Κλαμπ Μπριζ (Novasports 6)
23:45    Super Euroleague (Novasports 3)

24-04-15
00:00    Europa League Live! (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
00:45    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
13:00    Κληρώσεις Ημιτελικών UEFA (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
13:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: UEFA CHAMPIONS LEAGUE – Κλήρωση ημιτελικής φάσης (Eurosport/Eurosport HD)
13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 3η διαδρομή (Eurosport 2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30    LEN Euroleague Πόλο Γυναικών: Ημιτελικός ΟΣΦΠ-Kinef Kirishi (Novasports 4)
20:00    Α1 Βόλεϊ Γυναικών: 2ος Τελικός Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (Novasports 3)
20:15  LEN Euroleague Πόλο Γυναικών: Ημιτελικός UVSE-Sabadell (Novasports 4)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 7η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μαρσέιγ-Λοριάν (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 1ος αγώνας: Γκραν Κανάρια – Κίμκι (Eurosport 2)
22:30    Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Μπράγκα-Μπελενένσες (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
23:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ (5×5):UEFA CUP FINALS – Ημιτελικός: Μπαρτσελόνα-Σπόρτινγκ (Eurosport 2)

25-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 4η διαδρομή (Eurosport 2)
15:30 WORLD SERIES BY RENAULT – 1η κούρσα, Αραγονία – Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
17:00    Basket League 2014/15: Κόροιβος-Απόλλων Π. (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Λιλ (Novasports 7)
18:30    LEN Euroleague Πόλο Γυναικών: Μικρός Τελικός (Novasports 4)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30    Basket League 2014/15: Ρέθυμνο-ΑΕΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
20:15  LEN Euroleague Πόλο Γυναικών: Τελικός (Novasports 4)
21:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: Μπορντό-Μετς (Novasports 3)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 8η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45    Ολλανδικό πρωτάθλημα: Εξέλσιορ-Αϊντχόφεν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

26-04-15
09:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 4: Bulldogs – Adelaide Crows (Eurosport 2)
09:45    Διεθνής Μαραθώνιος: Αμβούργο (Novasports 3)
11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΛΟΝΔΙΝΟΥ – Ηνωμένο Βασίλειο (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
14:15 WORLD SERIES BY RENAULT – 2η κούρσα, Αραγονία – Ισπανία (Eurosport/Eurosport HD)
15:00    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΚΡΟΑΤΙΑΣ – 5η διαδρομή (Eurosport 2)
15:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Liege-Bastogne-Liege, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
16:00    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 9η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
17:00    Πρωτάθλημα Γ’ Εθνικής: Αρης-Εβρος Σουφλίου (Novasports 6)
17:00    Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (Novasports 4)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:15    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Λανς-Μονακό (Novasports 7)
18:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 9η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΑΛΑΣ (5×5):UEFA CUP FINALS – Τελικός (Eurosport 2)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 9η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 9η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεμς-Λιόν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

27-04-15
00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ν. Γιορκ Ρέντ Μπουλς – Λ.Α. Γκάλαξι (Eurosport 2)
02:15 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Ορλάντο Σίτι – Τορόντο (Eurosport 2)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
13:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 2η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Basket League 2014/15: ΠΑΟΚ-Κολοσσός Ρόδου (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 1η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Α1 Βόλεϊ Γυναικών: 3ος Τελικός Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (Novasports 3)
19:30    Super League ΟΠΑΠ: 32η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – 10η μέρα, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:30    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

28-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport 2)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 3η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 2η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:15    Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:00    Ευρωλίγκα Play Offs: 5ος Αγώνας (εάν χρειαστεί) (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport 2)
22:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί Σ. Ζερμέν-Μετς (Novasports 1 & Novasports 1HD)
23:30    Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

29-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 4η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 3η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00    Volley League ΟΠΑΠ: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 3ος Τελικός (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Προημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
19:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 2ος αγώνας: Κίμκι – Γκραν Κανάρια (Eurosport 2)
21:15 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – 3η μέρα, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)

30-04-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
13:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 5η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 16, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
19:00 Α1 Βόλεϊ Γυναικών:4ος Τελικός Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός (εάν χρειαστεί) (Novasports 3)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Φάση των 16, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
22:00    Πορτογαλικό Κύπελλο: Ρίο Αβε-Μπράγκα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

01-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
10:00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ – Φάση των 16, Κίνα (Eurosport 2)
12:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: A’ και Β’ Προημιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
15:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 6η διαδρομή (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
16:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ – 1η διαδρομή (Eurosport 2)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Γ’ και Δ’ Προημιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Ωρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
18:30 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Προημιτελικά, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
21:00    Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
21:30    Γαλλικό Πρωτάθλημα: 35η Αγωνιστική (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
22:30    Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Μπράγκα-Μπελενένσες (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

02-05-15
00:00    Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
09:30 AUSTRALIAN FOOTBALL – Γύρος 5: Gold Coast – Brisbane (Eurosport 2)
10:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport/Eurosport HD)
12:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
12:15 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 7η διαδρομή (Eurosport 2)
13:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: A’ Hμιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
13:45 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: AUTO GP – 1η κούρσα, Ουγγαρία(Eurosport 2)
15:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ-Προκριματικός γύρος, Ουγγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
16:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ – 2η διαδρομή (Eurosport 2)
16:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Basket League 2014/15 (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
17:00    Volley League ΟΠΑΠ: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 4ος Τελικός (εάν χρειαστεί) (Novasports 3)
17:30    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: B’ Hμιτελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
18:00    Γαλλικό πρωτάθλημα: 35η Αγωνιστική (Novasports 3)
18:00 ΤΕΝΙΣ: ΤΟΥΡΝΟΥΑ ATP – Ημιτελικά, Εστορίλ/Πορτογαλία (Eurosport 2)
19:00    LEN Champions League: ΟΣΦΠ-Μπρέσια (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
20:30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Σπα Φρανκοσάμπ, Βέλγιο (Eurosport/Eurosport HD)
21:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: 35η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport 2)
21:30    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Ημιτελικά, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
23:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Φιλαδέλφεια Γιούνιον – Τορόντο (Eurosport 2)

03-05-15
02:00 ΣΤΙΒΟΣ – Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σκυταλοδρομιών (Eurosport 2)
09:50    Διεθνής Μαραθώνιος: Πράγα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
10:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport/Eurosport HD)
11:00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ – 8η διαδρομή (Eurosport 2)
13:00 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport 2)
13:15 ΑΓΩΝΕΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: AUTO GP – 2η κούρσα, Ουγγαρία(Eurosport/Eurosport HD)
14:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – 5ος γύρος, Ουγγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – 6ος γύρος, Ουγγαρία (Eurosport/Eurosport HD)
15:30 ΚΑΝΟΕ/ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ – Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Ράτσιτσε (Eurosport 2)
16:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
17:00    Τουρνουά Τένις ATP World Tour 250: Tελικός Κωνσταντινούπολη (Novasports 4)
17:30    Παίζουμε Ελλάδα Λεπτό προς Λεπτό (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
17:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ – 3η διαδρομή (Eurosport 2)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 3)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 4)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 6)
19:00    Super League ΟΠΑΠ: 33η Αγωνιστική (Novasports 7)
21:00    Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)
21:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Τελικός, Σέφιλντ (Eurosport/Eurosport HD)
22:00    Γαλλικό Πρωτάθλημα: 35η Αγωνιστική (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

Πηγή:digitaltvinfo.gr

ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις novasports eurosport 23
Share.