ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις novasports eurosport 28

Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 28 Οκτωβρίου – 8 Νοεμβρίου

0



Ζωντανές αθλητικές μεταδόσεις Novasports & Eurosport, 28 Οκτωβρίου – 8 Νοεμβρίου

ΖΩΝΤΑΝΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΝΟVASPORTS – EUROSPORT

(28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ – 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ)

28-10-15

08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 4η μέρα, Daqing/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – 4η μέρα, Daqing/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 3η αγωνιστική: Ούνιξ Καζάν – Αρης (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Eurocup: ΠΑΟΚ-Μπεσίκτας (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 3η αγων: Γαλατασαράι – Χάποελ Ιερ. (Eurosport 2)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Φάση των 16, Χιλή (Eurosport 2)

00:00 Ώρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

29-10-15

00:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Φάση των 16, Χιλή (Eurosport 2)

02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Playoffs, 1ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

04:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Playoffs, 1ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Προημιτελικά, Daqing/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Προημιτελικά, Daqing/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:45 Ευρωλίγκα: Καρσίγιακα-Ζαλγκίρις (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:00 Ευρωλίγκα: ΤΣΣΚΑ-Μπάμπεργκ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:45 Eυρωλίγκα: Αναντόλου Εφές-Τσεντεβίτα (Novasports 7)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:05 Ευρωλίγκα: Μακάμπι-Σάσαρι (Novasports 4)

21:30 Ευρωλίγκα: Λιμόζ-Λαμποράλ (Novasports 3)

21:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Φάση των 16, Χιλή (Eurosport/Eurosport HD)

21:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Φάση των 16, Χιλή (Eurosport 2)

22:00 Ευρωλίγκα: Μπαρτσελόνα-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

30-10-15

00:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Φάση των 16, Χιλή (Eurosport 2)

02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Playoffs, 1ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

04:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Playoffs, 1ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Daqing/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Daqing/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

14:00 Τένις ATP World Tour 250 Βαλένθια: 1ος και 2ος προημιτελικός (Novasports 4)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Χίμκι-Ερυθρός Αστέρας (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Ευρωλίγκα: Φενερμπαχτσέ-Ρεάλ Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate Canada – Σύντομος χορός (Eurosport 2)

21:00 Ευρωλίγκα: Μπάγερν-Στρασβούργο (Novasports 3)

21:00 Eυρωλίγκα: Ουνικάχα-Νταρουσάφακα (Novasports 4)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Eυρωλίγκα: Ζιελόνα Γκόρα-Λοκομοτίβ Κ. (Novasports 2 HD & Novasports 2 HD)

21:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ρεν Παρί ΣΖ (Novasports 6)

21:45 Eυρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Ολυμπιακός (CNovasports 7 – ΜΟΝΟ ΚΥΠΡΟΣ!)

22:15 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate Canada – Σύντομο γυναικών (Eurosport 2)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Τοντέλα-Μπενφίκα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

23:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Αθλητικό πρόγραμμα (Eurosport/Eurosport HD)

23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:25 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

31-10-15

01:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate Canada – Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα (Eurosport 2)

08:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Daqing/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

13:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Ημιτελικά, Daqing/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

13:30 Ρωσικό πρωτάθλημα: ΤΣΣΚΑ-Ούφα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Λεβαδειακός-Πανιώνιος (Novasports 3)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Τένις ATP World Tour 250 Βαλένθια: 1ος Ημιτελικός (Novasports 4)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Κόροιβος-ΑΕΚ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Πλατανιάς-ΑΕΛ Καλλονής (Novasports 3)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Σ.Ετιέν-Ρενς (Novasports 6)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: (Novasports 7)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Βέροια-Ολυμπιακός (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate Canada – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)

20:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Ουνιάο ντε Μαδέιρα-Πόρτο (Novasports 6)

20:45 Ολλανδικό Πρωτάθλημα: Αγιαξ-Ρόντα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Τρουά-Λιόν (Novasports 3)

21:00 Τένις ATP World Tour 250 Βαλένθια: 2ος Ημιτελικός (Novasports 4)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Oλλανδικό πρωτάθλημα: Ντε Γκράαφσαπ-Αϊντχόφεν (Novasports 7)

22:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate Canada – Ελεύθερος χορός (Eurosport 2)

22:45 Πορτογαλικό Πρωτάθλημα: Σπόρτινγκ Λ.-Εστορίλ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

23:00 ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ – Breeder’s Cup, Λέξινγκτον (Eurosport/Eurosport HD)

1-11-15

01:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Skate Canada – Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)

05:00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΟΧΗΣ – Σαγκάη, Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα (Eurosport 2)

09:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Τελικός, Daqing/Κίνα (Eurosport 2)

11:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 21ος γύρος, Ταϊλάνδη (Eurosport/Eurosport HD)

12:15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΥΤΟΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ – 22ος γύρος, Ταϊλάνδη (Eurosport/Eurosport HD)

13:15 ΣΝΟΥΚΕΡ: INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP – Τελικός, Daqing/Κίνα (Eurosport/Eurosport HD)

13:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Ντεν Χάαγκ-Φέγενορντ (Novasports 3)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:00 Τένις ATP World Tour 250 Βαλένθια: Τελικός (Novasports 4)

16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ – Αγώνας αντοχής δρόμου (Eurosport/Eurosport HD)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Παναθηναϊκός-Κολοσσός Ρ. (Novasports 3)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΣ Γιάννινα-Πανθρακικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Skoda Ξάνθη-Παναιτωλικός (Novasports 6)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Παναθηναϊκός-AEK (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Προημιτελικοί, Χιλή (Eurosport 2)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Ναντ-Μαρσέιγ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Προημιτελικός Play-off, 1ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

23:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Προημιτελικοί, Χιλή (Eurosport 2)

2-11-15

00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Προημιτελικός Play-off, 1ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

02:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Προημιτελικός Play-off, 1ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

04:30 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Προημιτελικός Play-off, 1ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα (Eurosport 2)

17:00 Aγώνες κολύμβησης FINA World Cup: Ντόχα 1η Μέρα (Novasports 4)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα: (Novasports 3)

19:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Ηρακλής-Ατρόμητος (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα 2015-16 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Προημιτελικός, Χιλή (Eurosport/Eurosport HD)

22:00 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πάσος Φερέιρα-Γκιμαράες (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

3-11-15

00:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Προημιτελικός, Χιλή (Eurosport/Eurosport HD)

05:30 ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΕΣ – Κύπελλο Μελβούρνης, Αυστραλία (Eurosport/Eurosport HD)

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα (Eurosport 2)

17:00 Aγώνες κολύμβησης FINA World Cup: Ντόχα 2η Μέρα (Novasports 4)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:15 Παίζουμε Ελλάδα Πόλο (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

19:00 Στο Φιλέ (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:30 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 4η αγωνιστική: Βαλένθια – Βενέτσια (Eurosport/Eurosport HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

4-11-15

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα (Eurosport 2)

18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 4η αγωνιστική: Νίζνι – Νεπτούνας (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Eurocup: Σαράτοφ-ΠΑΟΚ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

19:30 Γαλλικό πρωτάθλημα: Νις-Ναντ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:00 ΜΠΑΣΚΕΤ: EUROCUP – 4η αγων: Αλμπα Β. – Γκραν Κανάρια (Eurosport/Eurosport HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

5-11-15

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα (Eurosport 2)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Νταρουσάφακα-ΤΣΣΚΑ (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Μπάμπεργκ-Μακάμπι (Novasports 3)

21:00 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Αρμάνι Μιλάνο-Τσεντεβίτα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Ρεάλ Μ.-Μπάγερν Μ. (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ευρωλίγκα: Λαμποράλ-Εφές (Novasports 3)

21:45 Ευρωλίγκα: Ολυμπιακός-Λιμόζ (CΝovasports 7 ΜΟΝΟ ΚΥΠΡΟΣ!)

23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

6-11-15

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα (Eurosport 2)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1η μέρα, Σόφια/Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)

09:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Σύντομος χορός (Eurosport 2)

13:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Σύντομο ανδρών (Eurosport 2)

15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Σύντομο ζευγαριών (Eurosport 2)

16:00 Αγώνες κολύμβησης FINA World Cup: Ντουμπάι 1η μέρα (Novasports 4)

18:00 Ώρα 6 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: (Novasports 7)

19:00 Eυρωλίγκα: Λοκομοτίβ Κ.-Καρσίγιακα (Novasports 3)

19:45 Ευρωλίγκα: Ζαλγκίρις-Μπαρτσελόνα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 Ευρωλίγκα: Ζιελόνα Γκόρα-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Eυρωλίγκα: Ερυθρός Αστέρας-Φενερμπαχτσέ (Novasports 3)

21:45 Ευρωλίγκα: Μάλαγα-Σάσαρι (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:45 Ωρα των Πρωταθλητών (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:30 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Εστορίλ-Ακαδέμικα (Novasports 4)

22:30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ – Ε. Λαζαρίδης – Μ. Εστενλντερ (Eurosport/Eurosport HD)

23:45 Super Euroleague (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

00:00 Ωρα 12 (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

7-11-15

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα (Eurosport 2)

09:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Ελεύθερος χορός (Eurosport 2)

09:30 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – 2η μέρα, Σόφια/Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)

10:30 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Ελεύθερο γυναικών (Eurosport 2)

12:45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Ελεύθερο ανδρών (Eurosport 2)

15:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Ελεύθερο ζευγαριών (Eurosport 2)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Πανιώνιος-Πλατανιάς (Novasports 3)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

16:00 Αγώνες κολύμβησης FINA World Cup: Ντουμπάι 2η μέρα (Novasports 4)

17:00 Basket League ΣΚΡΑΤΣ 2015-16: Ρέθυμνο-ΠΑΟΚ (Novasports 3)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: ΑΕΛ Καλλονής-Skoda Ξάνθη (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

18:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Παρί ΣΖ-Τουλούζ (Novasports 6)

18:00 Volley League Πάμε Στοίχημα 2015-16: (Novasports 7)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: Ατρόμητος-Παναθηναϊκός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

21:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιλ-Μπαστιά (Novasports 3)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:30 ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΣΠΟΡ: SUPERKOMBAT – World Grand Prix Series – GP Final (Eurosport/Eurosport HD)

22:45 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Γκιμαράες-Νασιονάλ Μαδέιρα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

8-11-15

07:30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ – Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα (Eurosport 2)

09:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ: ISU GRAND PRIX – Cup of China – Γκαλά επιδείξεων (Eurosport 2)

10:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Φάση των 16, Σόφια/Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)

13:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Προημιτελικοί, Σόφια/Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)

15:00 Super League Ελλάδα 2015-16: Ολυμπιακός-Ηρακλής (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

15:05 ΙΠΠΑΣΙΑ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – Υπερπήδηση εμποδίων, Βερόνα (Eurosport/Eurosport HD)

15:30 Ολλανδικό πρωτάθλημα: Φέγενορντ-Αγιαξ (Novasports 4)

16:00 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

16:45 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Ημιτελικοί, Σόφια/Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: ΠΑΟΚ-Πανθρακικός (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

17:15 Super League Ελλάδα 2015-16: Λεβαδειακός-Βέροια (Novasports 3)

18:30 Ρωσικό Πρωτάθλημα: Λοκομοτίβ-Ζενίτ (Novasports 7)

19:30 Super League Ελλάδα 2015-16: AEK-Αστέρας Τρίπολης (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

20:00 ΣΝΟΥΚΕΡ: ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΣ ΓΥΡΟΣ – Τελικός, Σόφια/Βουλγαρία (Eurosport/Eurosport HD)

20:15 Πορτογαλικό πρωτάθλημα: Πόρτο-Σετούμπαλ (Novasports 3)

20:45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Μικρός τελικός, Χιλή (Eurosport 2)

21:30 Παίζουμε Ελλάδα (Novasports 1 & Novasports 1 HD)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Μπορντό-Μονακό (Novasports 4)

22:00 Γαλλικό πρωτάθλημα: Λιόν-Σ.Ετιέν (Novasports 2 & Novasports 2 HD)

22:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Προημιτελικός Play-off, 2ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

00:00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ – Τελικός, Χιλή (Eurosport/Eurosport HD)

00:00 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Προημιτελικός Play-off, 2ος αγώνας (Eurosport 2)

02:30 MAJOR LEAGUE SOCCER: ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ – Προημιτελικός Play-off, 2ος αγώνας (Eurosport/Eurosport HD)

Πηγή:digitaltvinfo.gr

Share.